Over ons

Driven by cars

Een team van autofanaten die jouw wensen begrijpt? Axero! 

Wij zijn Axero: pioniers in de autobranche en altijd op zoek naar de beste oplossing voor jou. Ons team bestaat uit meer dan 25 bevlogen automotive mensen die van hun vak houden en een gezamenlijke passie hebben voor auto’s. Ons doel? Dat jij niet verder hoeft te zoeken naar die perfecte auto’s voor jouw klanten. Samen zorgen we ervoor dat jij precies vindt waar vraag naar is.

Wij brengen vraag en aanbod bij elkaar, zijn flexibel en gaan mee met de veranderingen in de markt. Al sinds 1992 kun je bij ons terecht voor inspectie, taxatie, service, import en export. Wij regelen een transporteur om onze auto’s naar onze klanten te brengen als dit wenselijk is. Daarnaast geven wij je graag gedegen advies over de trends in de markt.

Ons ervaren team van adviseurs komt graag bij je langs!

  • Ontzorgen
    Wij ontzorgen van a tot z: wij keuren onze auto’s altijd voordat ze naar de klant gaan. Wij zorgen indien wenselijk ook voor het transport naar de juiste plek, doen de bpm-aangifte en verzorgen de kentekenplaat. Met al onze kennis geven wij je ook graag advies over de trends in de markt.
  • Persoonlijk
    Wij gaan voor persoonlijk contact en streven naar een langetermijnrelatie: ‘doen wat je zegt en zeggen wat je doet’. Wij zijn toegankelijk en staan altijd voor je klaar.
  • Probleemoplossend
    Is er iets niet naar wens? Dan kun je altijd op ons terugvallen. Wij zijn jouw betrouwbare handelspartner. Niet alleen nu, maar ook in de toekomst.
  • Transparant
    Je komt bij ons nooit voor verrassingen te staan, want als een auto schade heeft dan steken wij dit niet onder stoelen of banken en is dit altijd duidelijk te zien op onze foto’s. Wij zijn transparant en romantiseren niet. Met onze eerlijkheid en openheid van zaken zorgen wij voor een duurzame relatie. En dat vinden wij prettig. Niet alleen voor ons, maar ook voor jou.

Ons team


Verkoop

Emiel de Bekker

DGA / Trader

E: emiel@axero.nl
T: +31857730120

Berend-Jan Bitter

DGA / Trader

E: berendjan@axero.nl
T: +31857730120

Willem Schotpoort

DGA / Trader

E: willem@axero.nl
T: +31857730120

Björn Gieske

Trader

E: bjorn@axero.nl
T: +31857730120

Niels Reitsma

Trader

E: niels@axero.nl
T: +31857730120

Verkoop (internationaal)

Remco Haverkamp

Trader

E: remco@axero.nl
T: +31857730095

Inkoop (internationaal)

Kaj Albers

Internationaal inkoper

E: kaj@axero.nl

Martin Koselowski

Internationaal inkoper

E: martin@axero.nl

Jurgen Nellestein

Internationaal inkoper

E: jurgen@axero.nl

Controllers

Janneke Zwiers-Wassink

Controller

E: jannekezwiers@axero.nl
T: +31857730031

Administratie

Stefan Wolters

Administratief medewerker

E: stefan@axero.nl
T: +31857730031

Astrid Veld

Administratief medewerker

E: astrid@axero.nl
T: +31857730031

Colette Koopman

Administratief medewerker

E: colette@axero.nl
T: +31857730031

Osman Kaplan

Administratief medewerker

E: osman@axero.nl
T: +31857730031

Taxatie

Mike Otten

Taxateur

E: mike@axero.nl
T: +31857730120

Onno Sikkink

Taxateur

E: onno@axero.nl
T: +31857730120

Inspectie

Nick van de Heuvel

Inspecteur

E: nick@axero.nl

Cor Zoontjes

Inspecteur

E: cor@axero.nl

Maarten Harberink

Inspecteur

E: maarten@axero.nl

Marco Oosten

Inspecteur

E: marco@axero.nl

Stef Dors

Inspecteur

E: stef@axero.nl

Directie

Martijn Oude Nijhuis

DGA

E: martijn@axero.nl

Geen auto gevonden?

Onze adviseurs helpen je graag verder

Of heb je andere vragen? Neem gerust contact op of kijk bij onze veelgestelde vragen.