Over ons

Driven by cars

Een team van autofanaten die jouw wensen begrijpt? Axero! 

Wij zijn Axero: pioniers in de autobranche en altijd op zoek naar de beste oplossing voor jou. Ons team bestaat uit meer dan 25 bevlogen automotive mensen die van hun vak houden en een gezamenlijke passie hebben voor auto’s. Ons doel? Dat jij niet verder hoeft te zoeken naar die perfecte auto’s voor jouw klanten. Samen zorgen we ervoor dat jij precies vindt waar vraag naar is.

Wij brengen vraag en aanbod bij elkaar, zijn flexibel en gaan mee met de veranderingen in de markt. Al sinds 1992 kun je bij ons terecht voor inspectie, taxatie, service, import en export. Wij regelen een transporteur om onze auto’s naar onze klanten te brengen als dit wenselijk is. Daarnaast geven wij je graag gedegen advies over de trends in de markt.

Ons ervaren team van adviseurs komt graag bij je langs!

  • Ontzorgen
    Wij ontzorgen van a tot z: wij keuren onze auto’s altijd voordat ze naar de klant gaan. Wij zorgen indien wenselijk ook voor het transport naar de juiste plek, doen de bpm-aangifte en verzorgen de kentekenplaat. Met al onze kennis geven wij je ook graag advies over de trends in de markt.
  • Persoonlijk
    Wij gaan voor persoonlijk contact en streven naar een langetermijnrelatie: ‘doen wat je zegt en zeggen wat je doet’. Wij zijn toegankelijk en staan altijd voor je klaar.
  • Probleemoplossend
    Is er iets niet naar wens? Dan kun je altijd op ons terugvallen. Wij zijn jouw betrouwbare handelspartner. Niet alleen nu, maar ook in de toekomst.
  • Transparant
    Je komt bij ons nooit voor verrassingen te staan, want als een auto schade heeft dan steken wij dit niet onder stoelen of banken en is dit altijd duidelijk te zien op onze foto’s. Wij zijn transparant en romantiseren niet. Met onze eerlijkheid en openheid van zaken zorgen wij voor een duurzame relatie. En dat vinden wij prettig. Niet alleen voor ons, maar ook voor jou.

Ons team


Jan Beernink

Verkoper

jan@axero.nl

Emiel de Bekker

Verkoper

emiel@axero.nl

Berend-Jan Bitter

Verkoper

berendjan@axero.nl

Willem Schotpoort

Verkoper

willem@axero.nl

Björn Gieske

Verkoper

bjorn@axero.nl

Niels Reitsma

Verkoper

niels@axero.nl

Martijn Oude Nijhuis

Directeur

martijn@axero.nl

Edwin Brinkman

Controller

edwin@axero.nl

Stefan Wolters

Administratief medewerker

stefan@axero.nl

Sabrina Ossel

Administratief medewerker

sabrina@axero.nl

Astrid Veld

Administratief medewerker

astrid@axero.nl

Hassan Argac

Stagiaire

Hassan@axero.nl

Mike Otten

Taxateur

mike@axero.nl

Onno Sikkink

Taxateur

onno@axero.nl

Roderick Kreunen

Taxateur

roderick@axero.nl

Kaj Albers

Internationaal inkoper

kaj@axero.nl

Martin Koselowski

Internationaal inkoper

martin@axero.nl

Jurgen Nellestein

Internationaal inkoper

jurgen@axero.nl

Lee van Kammen

Internationaal verkoper

lee@axero.nl

Nick van de Heuvel

Inspecteur

nick@axero.nl

Cor Zoontjes

Inspecteur

cor@axero.nl

Maarten Harberink

Inspecteur

maarten@axero.nl

Marco Oosten

Inspecteur

marco@axero.nl

Stef Dors

Inspecteur

stef@axero.nl

Shirley Huisintveld

Facilitair medewerker

shirley@axero.nl

Geen auto gevonden?

Onze adviseurs helpen je graag verder

Of heb je andere vragen? Neem gerust contact op of kijk bij onze veelgestelde vragen.